Slide 1 jFlow Plus

kontakt tel. 601 745 603

Slide 1 jFlow Plus

kontakt tel. 601 745 603

Slide 1 jFlow Plus

kontakt tel. 601 745 603

Slide 1 jFlow Plus

Wyposażenie biur

informacja o produktach

Slide 1 jFlow Plus

kontakt tel. 601 745 603

Witryny mroźnicze gondolowe

Witryny mroźnicze gondolowe zwane popularnie :wyspami: lub "bonetami" służą do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży mrożonek mięsnych, rybnych, owocowo warrzywnych, lodów.

Witryna mroźnicza gondolowa W-MR/G

Witryny mroźnicze gondolowe W-MR/G zwane popularnie "wyspami" lub "bonetami" służą do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży mrożonek: mięsnych, rybnych, owocowo-warzywnych, lodów w temperaturze -15 C do -24 C. Witryna W-MR/G może być wyposażona w agregat, bądź tez przystosowana do zasilania zewnętrznego. Konstrukcja urządzenia pozwala na łączenie w ciągi. W każdym urządzeniu stosujemy najwyższej światowej klasy, energooszczędne i niezawodne agregaty.

Witryna mroźnicza gondolowa "W-MR/G/S"

Witryny mroźnicze gondolowe W-MR/G/S zwane popularnie "wyspami" lub "bonetami" służą do przechowywania i bezpośredniej sprzedzaży nrożonek: mięsnych, rybnych, owocowo-warzywnych, lodów w temperaturze -15 C do -24 C. Witryna W-MR/G/S jest przystosowana wyłącznie do zasilania zewnętrznego. Konstrukcja urządzenia pozwala na łączenie w ciągi.


Witryna W-MR/G/SN

Witryna mroźnicza gondolowa W-MR/G/SN   służy do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży mrożonek: mięsnych, rybnych, owocowo-warzywnych, lodów w temperaturze -15 C do -24 C. Jest to nowa generacja urządzeń o nowoczesnej stylistyce z systemem podwójnej izolacji, wyższej izolacyjności szyb i systemem chłodniczym nowej generacji gwarantującym doskonałą pracę parownika. Konstrukcja urządzenia pozwala na łączenie w ciągi.

Nowości | Wyposażenie sklepów | Wyposażenie magazynów | Oferta dla biur | Urządzenia chłodnicze | Witryny grzewcze | Meble warsztatowe | Lady, regały, stoliki barowe